Podwójny aparat i czytnik linii papilarnych pod ekranem w Galaxy Note 8

Podwójny aparat i czytnik linii papilarnych pod ekranem w Galaxy Note 8

Użytkownik Twittera – @PoyocoTech, udostępnił na swoim profilu rendery, które rzekomo przedstawiają Samsunga Galaxy Note 8. Jak wskazywały poprzednie przecieki, ten również mówi o wyświetlaczu Infinity, który znalazł już zastosowanie w prze Galaxy S8 i S8+. Nowością jest jednak brak skanera linii papilarnych obok tylnego aparatu urządzenia.

Prawdopodobnie czytnik znajdzie się bezpośrednio pod ekranem Note 8. Tak samo miało to wyglądać w S8/S8+, ale Samsung napotkał pewne problemy, których nie udało się rozwiązać na czas. Widocznie firma zdołała się uporać z wszystkimi niedociągnięciami i technologia będzie mogła zostać użyta we flagowym fablecie. Przynajmniej tak wynika z tej grafiki.

Z tyłu widzimy także potwierdzenie innej plotki, a więc podwójną konfigurację aparatów, które są ustawione pionowo. Poyoco ponadto daje garść informacji o Galaxy Note 8. Według tego możemy znaleźć głośniki stereo stworzone przez AKG, przycisk Bixby oraz rysik S Pen, który ma wibrować oraz być lokalizowany przy użyciu aplikacji Find My Mobile. Na dole nadal będzie się znajdowało gniazdo słuchawkowe 3.5 mm.

Oczywiście są to tylko plotki i nie należy brać ich na poważnie. Wszystkiego powinniśmy się dowiedzieć już w sierpniu, kiedy to odbędzie się prezentacja Galaxy Note 8.

Źródło: @PoyocoTech, AndroidPure

Dodaj komentarz