Pokemon GO z funkcją zdobywania bonusów, aby zwiększyć szanse na łapanie rzadkich Pokemonów

Pokemon GO z funkcją zdobywania bonusów, aby zwiększyć szanse na łapanie rzadkich Pokemonów

Chociaż szał związany z grą Pokemon Go jest już za nami, to gra nadal posiada dużą rzeszę graczy. W celu utrzymania ludzi polujących na Pokemony, deweloperzy zapowiedzieli, że planują wprowadzić nową mechanikę gry, która pozwalałaby na łatwiejsze łapanie rzadkich stworków, jeśli spełnią określone warunki.

Według dewelopera Niantic, nowa funkcja, która może być dodana w następnej aktualizacji i zapewni “bonus”, gdy gracze zdobędą medale na podstawie połowu niektórych rodzajów Pokemonów. Jeśli uda Ci się uzyskać ten bonus, oznacza to większą szansę na schwytanie Pokemona z pokrewnego rodzaju, nawet jeśli należy od do kilku grup.

Po zdobyciu medalu odpowiedniego typu trenera, np, Kindler, wzrasta szansa na złapanie ognistego Pokemona jak Vulpix, Ponyta czy Charmander. Także za złapanie Pokemona, który należy do wielu typów, premia (bonus) za jego schwytanie będzie rozdzielana według średniej dla danego typu.

Oprócz nowej funkcji, Niantic ogłosiło, że gra jest dostępna w koljenych 31 krajach, głównie na kontynencie afrykańskim.

Źródło: Niantic

Dodaj komentarz