Masowa produkcja iPhone 7 już rozpoczęta?

Masowa produkcja iPhone 7 już rozpoczęta?

Do premiery duetu lub nawet trio nowych iPhone’ów pozostało już około 3 miesiące. Przez ostatnie dni mieliśmy nieco mniej plotek odnośnie generacji iPhone 7, głównie ze względu na informacje o nowym systemie Apple – iOS 10. Według wcześniejszych plotek Apple zamówiło aż 78 miliony sztuk “na pierwszy rzut”. Wiadomo, że produkcja nie rozpocznie się na dzień czy dwa przed premierą, ponieważ jest to bardzo złożony proces. Ekspert od przecieków @OnLeaks donosi, że w fabryce Pegatron rozpoczęła się właśnie masowa produkcja iPhone 7.

Mowa tu o 4.7-calowym iPhone 7, a więc potwierdzałyby się wcześniejsze doniesienia o tym, że to właśnie ten producent zajmie się jego produkcją. Potwierdzałoby to też, że Foxconn będzie odpowiedzialny za produkcję większego 5.5-calowego iPhone 7 Plus.

Jedna z najnowszych plotek mówi o porzuceniu przez Apple pomysłu podwójnego aparatu w iPhone 7 Plus ze względu na problemy techniczne. Nie byłby to pierwszy przypadek, kiedy Apple zostaje zmuszone do zmian na krótko przed rozpoczęciem produkcji. Dwa lata temu gigant z Cupertino musiał zrezygnować z zastosowania szkła szafirowego w iPhone 6 i 6 Plus. Chodziło o niską wydajność projektu, co doprowadziło do upadku GT.

Dodaj komentarz