IPLA – Internetowa telewizja bez reklam

IPLA – Internetowa telewizja bez reklam

Żyjemy w czasach kiedy to telewizja coraz częściej ustępuje miejsca platformom w internecie. Żyjąc ”szybko”, nie mamy czasu, aby śledzić program telewizyjny i oglądać ulubione pozycje w czasie, kiedy są transmitowane. Na szczęście największe stacje, postanowiły iść z duchem czasu i umożliwiają dostęp do ulubionych seriali i innych audycji, za pośrednictwem internetu. Tak postąpił też Polsat, którego oficjalną aplikacją jest ipla.tv.

Co można obejrzeć?

Platforma ta, daje możliwość obejrzenia wszystkiego, co zostało emitowane w tej stacji. Zapewnia nam dostęp, do seriali i programów, których nie mogliśmy zobaczyć, gdy je transmitowano. Co ciekawe, aplikacja pozwala na obejrzenie produkcji, które zakończyły już swoją działalność, dzięki temu, możemy odbyć sentymentalną podróż do przeszłości. Dostęp do tych możliwości ma każdy, kto odwiedzi witrynę, a jeśli nie lubimy reklam, w łatwy sposób możemy wykupić opcję ipla bez reklam.

Czy warto korzystać z pakietu?

To czy skorzystamy z pakietu, który pozwoli nam na oglądanie internetowej telewizji bez reklam, jest zależne wyłącznie od naszych indywidualnych potrzeb. Jest wiele osób, którym przerwy reklamowe nie przeszkadzają, natomiast zdecydowana większość za nimi nie przepada i wolałaby ich uniknąć. Ipla bez reklam to też świetne rozwiązanie dla tych, którzy mają ograniczony czas na przyjemność oglądania ulubionych programów. Jak wiadomo, w telewizji jedna przerwa może trwać nawet dziesięć minut, a więc cała transmisja zabiera nam około pół godziny dodatkowego czasu. W aplikacji, nawet kiedy nie wykupimy dodatkowej możliwości oglądania bez reklam, to trwać będą one około dwie minuty, różnica jest więc znacząca.

Jakie możliwości daje pakiet ipla?

Aby móc cieszyć się ulubionymi programami, na ipli bez reklam, można skorzystać z oferty ”Pakiet ipla extra premiery”. Nie dość, że ulubione seriale i inne programy nie będą przerywane to na dodatek można obejrzeć je wcześniej, niż zostaną transmitowane. To zdecydowanie ogromny atut dla tych, którzy codziennie śledzą losy swoich ulubionych bohaterów. Skorzystanie z tego pakietu to koszt jedynie 10 złotych miesięcznie, czyli zdecydowanie mniej niż wynosi opłata za klasyczną telewizję.

W jaki sposób wykupić pakiet?

Pakiet ipla extra premiery wykupić można na stronie internetowej ipla.tv. Dużym atutem jest też to, że kiedy mamy wątpliwości, czy jest to opcja dla nas i nie chcemy płacić, nie wiedząc co tak naprawdę dostaniemy w zamian, to możemy skorzystać z okazji, jaką jest skorzystanie z pakietu ipla bez reklam, przez czternaście dni za darmo. W tym czasie można sprawdzić, czy oferta jest dla nas odpowiednia i przynosi odpowiednie korzyści.

Dodatkowe zalety

Jeśli lubimy oglądać zarówno programy telewizyjne jak i seriale, to opcja ta, jest dla nas jak najbardziej odpowiednia i ipla bez reklamy, sprosta naszym oczekiwaniom. Należy podkreślić również, że serwis umożliwia również dostęp do filmów fabularnych. Dodatkowym atutem jest to, że możemy cieszyć się nimi w każdym miejscu, ponieważ platforma odpowiednia jest do odtwarzania nie tylko na telewizorze i komputerze, ale i tablecie i smartfonie.

Dodaj komentarz