Przecena produktów Xiaomi nawet do 60 % w sklepie Gearbest

Przecena produktów Xiaomi nawet do 60 % w sklepie Gearbest

Markę Xiaomi każdy przynajmniej kojarzy, a wielu sobie ją ceni. Chińczycy zajmują się głównie produkcją smartfonów, które przynoszą im największą sławę, ale w ofercie Xiaomi znajduje się wiele produktów, które cechują się jakością wykonania i funkcjonalnością. Są to m. in. kamery sportowe, powerbanki, głośniki czy słuchawki. Sklep Gearbest przygotował specjalną akcję promocyjna, w której znajdziemy wiele urządzeń firmy Xiaomi w okazyjnych cenach. My przyjrzymy się kilku z nich, które wydają mi się najciekawsze.

Powerbank Xiaomi Mi 20000mAh

Jak możemy przeczytać w opisie tego bardzo pojemnego powerbanku jest on wystarczający “na cały dzień użytkowania”. Posiada on dwa wyjścia USB, a więc jednocześnie możemy ładować dwa urządzenia. Jego waga to zaledwie 338 gramów. Cena Xiaomi MI 20000 mAh to 28.62 €, czyli około 125 zł.

XiaoMi Mi Pad 2 16GB
Moim zdaniem to jeden z najciekawszych tabletów z Androidem jakie dostępne są na rynku. Xiaomi Mi Pad 2 to poręczny 7.9-calowe urządzenie z metalową obudową. Za jego działanie odpowiada chipset Intel Atom X5-Z8500 oraz 2 GB RAM. Posiada on pamięć wbudowaną 16 GB (są również większe) oraz baterię o pojemności 6190 mAh. Jego aktualna cena to 159.72 € (ok. 695 zł). XiaoMi Mi5 64GB

Flagowy produkt Xiaomi, który ma konkurować z innymi sztandarowymi smartfonami. Tym co go wyróżnia jest na pewno cena w porównaniu do innych flagowych smartfonów. Pod maską działa chipset Snapdragon 820, 3 GB pamięci RAM oraz wbudowana pojemność 64 GB. Oprócz tego Xiaomi Mi 5 posiada czytnik linii papilarnych, USB typu C, NFC oraz wsparcie dla Quick Charge 3.0. Aktualnie jest on dostępny w cenie 358.77 €, czyli ok. 1580 zł.

Dodaj komentarz