Producent akcesoriów ujawnia wygląd LG G6

Producent akcesoriów ujawnia wygląd LG G6

Po kilkudniowej przerwie w działaniu strony wracamy. Na pierwszy ogień idzie informacja o nadchodzącym flagowcu od LG, czy modelu G6. Od jakiegoś czasu w sieci krążą o nim plotki, a także grafiki, które przybliżają nam spodziewany wygląd tego urządzenia, ale nic nie jest do końca pewne. Wczoraj pojawił się oficjalny zwiastun, który mówi, że LG G6 zostanie zaprezentowany 26 lutego, dzień przed targami MWC 2017 w Barcelonie. Z tego możemy tez wywnioskować, że jego ekran będzie miał rozdzielczość 2880×1440 (QHD+).

Kilka dni temu producent akcesoriów Ghostek ujawnił potencjalny wygląd innego flagowca – Galaxy S8, a dziś to samo robi również z G6. Do sieci trafiły rendery, które rzucają nieco więcej światła na nadchodzący smartfon od LG. Według tego wygląda on bardzo podobnie do G5, ale z tyłu możemy zauważyć brak „wybrzuszeń” w przypadku skanera linii papilarnych i tylnego aparatu (podwójnego). Najważniejszą informacją jest jednak to, że LG porzuca modułową konstrukcję.

Widzimy również gniazdo słuchawkowe 3.5 mm, co nie jest już taką oczywistością w dzisiejszych czasach. Tył urządzenia na tych renderach wydaje się całkowicie prawdopodobny, ale tego samego nie możemy powiedzieć o przednim panelu. Wyraźnie widzimy, że jest to improwizacja twórców grafiki, ponieważ nie widzimy chociażby przedniego aparatu, a jedynie logo LG oraz przedni głośnik. Z przodu w LG G6 ma znaleźć się również skaner tęczówki, być może będzie to jeden moduł z aparatem.

Dodaj komentarz