Pokemon Go pobrano już 500 mln razy. Wkrótce pojawi się również na Apple Watch

Pokemon Go pobrano już 500 mln razy. Wkrótce pojawi się również na Apple Watch

Największa sensacja ostatnich miesięcy, czyli Pokemon GO osiągnęła kolejny kamień milowy. Gra została zainstalowana ponad 500 milionów razy na całym świecie. Zostało to ujawnione przez Spółkę Pokemon i Niantic w oficjalnej informacji prasowej.

“Fenomenalny sukces Pokemon GO podczas obchodów 20 lat marki to niesamowita okazja do przypomnienia, jak wiele osób na całym świecie uwielbia Pokemony”, powiedział Tsunekazu Ishihara, prezes The Pokémon Company.

CEO firmy Niantic, John Hank również skomentował to słowami: “Jesteśmy zachęcani poprzez szybkie przyjęcia gry i cieszy nas widok wielu ludzi, chodzących i bawiących się na co dzień.”

Najwyraźniej Nintendo jakiś czas temu rozpoczęło ścisłą współpracę z Apple. Poza wprowadzeniem pierwszej gry z motywem Super Mario dla iPhone, wkrótce gra Pokemon GO będzie również dostępna jeszcze w tym roku na Apple Watch.

Na konferencji pokazane zostało jak będzie wyglądał interfejs gry na zegarku. Mogliśmy zobaczyć jak wygląda poszukiwanie Pokemonów, wykluwanie jajek oraz odwiedzanie Pokestopów.

Dodaj komentarz