Pokemon Go może wkrótce pojawić się na Windows Phone. Jednak nie nastąpi to prędko

Pokemon Go może wkrótce pojawić się na Windows Phone. Jednak nie nastąpi to prędko

Pokémon Go, która jest obecnie dostępna tylko dla Androida i iOS to ogromny sukces, a posiadacze smartfonów z systemem Windows Phone patrzą z zazdrością na każdego gracza. Być może jednak wkrótce wszystko się zmieni i gra pojawi się również na tej platformie. Zostało to ujawnione przez Microsoft Portugal na swojej stronie na Facebooku. Jednak nie wszystko jest tak kolorowe jak mogłoby się wydawać.

Najpierw pojawił się komentarz do postu użytkownika( w tłumaczeniu):

Hi Rafael,

Aplikacja wkrótce będzie “w domu”, którym oczywiście jest Windows Store,

Dziękujemy Ci,

Zespół Microsoft Portugalia.

Jednak szybkie spojrzenie w komentarze pod tym postem ujawnia, że wyżej wymieniony komentarz został wycofany, a nowy komentarz został opublikowany i mówi:

Drodzy fani, przepraszamy jeśli komentarz opublikowany wcześniej mógł Was wprowadzić w błąd. Otrzymaliśmy wiele wniosków o to, aby gra pojawiła się również na Windows Phone. Zespół odpowiedzialny za Windows Store stara się teraz ocenić czy są realne szanse na wprowadzenie Pokemon Go na naszą platformę. Obiecujemy, że będziemy informować o rozwoju wydarzeń na bieżąco.

Chociaż ostatni komentarz sugeruje, że Pokemon Go dla Windows Phone nie pojawi się w najbliższym czasie (jeśli w ogóle), to jeśli pojawi się jakaś informacja na ten temat będę o tym informował.

Źródło: Facebook, mspoweruser

Dodaj komentarz