Nowe zdjęcie Xiaomi Mi 6 pokazuje skaner tęczówki

Nowe zdjęcie Xiaomi Mi 6 pokazuje skaner tęczówki

Xiaomi przygotowuje się do wydania najnowszego flagowca, Mi 6, a dziś do sieci trafiło kolejne jego zdjęcie. Przedstawia ono przód urządzenia, gdzie widzimy skaner tęczówki oraz czytnik linii papilarnych. Skaner tęczówki znajduje się pomiędzy przednim aparatem, a słuchawką. Wyraźnie widzimy, że w przypadku Mi 6, Xiaomi nie wkracza do świata bezramkowych telefonów, choć w swojej stajni posiada przecież model Mi Mix.

Na dole przedniego panelu znajduje się przycisk Home z czytnikiem linii papilarnych, a po jego bokach znajdują się dwa podświetlane, pojemnościowe przyciski. Środkowy przycisk jest również pojemnościowymi, a nie fizycznym jak można by się tego spodziewać. W Mi 6 prawdopodobnie zastosowany zostanie ultradźwiękowy skaner linii papilarnych.

Wewnątrz ma pracować najnowszy chipset Snapdragon 835, a z tyłu znajdziemy podwójny aparat. Xiaomi Mi 6 ma zostać wydany jeszcze w kwietniu, a więc niedługo powinniśmy poznać wszystkie szczegóły. Oprócz niego możemy zobaczyć również większą wersję (Mi 6 Plus) z rysikiem. Xiaomi Mi 6 ma posiada wyświetlacz o przekątnej 5.15-cali.

Źródło: GizmoChina

Dodaj komentarz