Meizu sprzedał 20 milionów telefonów w 2015 roku. Wzrost o 350 %

Meizu sprzedał 20 milionów telefonów w 2015 roku. Wzrost o 350 %

Meizu to firma, która dopiero od niedawna działa na rynku urządzeń mobilnych, ale już można powiedzieć, że 2015 rok był przełomowym dla chińskiej marki. Głównym celem Meizu są państwa azjatyckie, ale powoli urządzenia stają się popularniejsze w krajach europejskich, w tym także w Polsce.

Teraz Meizu informuje o rekordowej sprzedaży telefonów w liczbie ponad 20 milionów sztuk przez cały 2015 rok. Jest to wzrost aż o 350 procent względem ubiegłego roku, kiedy sprzedano 4,4 miliona telefonów.

Smartfony Meizu wyróżniają się ciekawą stylistyką i solidnym wykonaniem w stosunku do ceny. Na uwagę zasługują metalowe obudowy oraz customowe nakładki na Androida.

Jednym z najnowszych modeli Meizu jest m1 Metal. Jak nazwa wskazuje wyposażony w metalową obudowę z 5,5 calowym ekranem z sensorem odcisków palców. Telefon dostępny w Chinach w bardzo przystępnej cenie, a mianowicie 170 dolarów.

Przeczytaj też: Huawei tuż za Apple i Samsungiem. 100 milionów sprzedanych telefonów w 2015 roku!

20 milionów to imponująca liczba. Chociażby porównując ją do 100 milionów sztuk sprzedanych przez wiele bardziej znaną firmę Huawei, której niedawno został Robert Lewandowski.

Dodaj komentarz