McDonald’s Polska – oficjalna aplikacja

McDonald’s Polska – oficjalna aplikacja

McDonald’s to najpopularniejsza sieć fast-food’ów na świecie, a co za tym idzie posiada ogromną rzeszę klientów, którzy regularnie odwiedzają restauracje. Polski oddział przygotował dla fanów w naszym kraju specjalną aplikację mobilną, w której znajdziemy przydatne informacje oraz skorzystamy z wszelkich promocji i kuponów rabatowych. Aplikację znajdziemy w Google Play, App Store oraz Windows Store.

Największą popularnością w McDonald’s cieszą się oczywiście kupony, które w tej aplikacji są również dostępne. Zostaniemy poinformowani o dostępności nowych kuponów za pomocą powiadomienia. W oficjalnej aplikacji nie może zabraknąć menu oferowanego przez restauracje McDonald’s wraz z cenami każdego dania zarówno w ofercie klasycznej jak i śniadaniowej. Możemy stworzyć również własną listę zakupową i dzielić się nią z bliskimi oraz dodawać wszystkie produkty do ulubionych.

McDonald’s Polska to aplikacja, która pozwoli nam na szybką lokalizację wszystkich restauracji w całej Polsce. Wyniki możemy filtrować poprzez różne kryteria – 24/7, McDrive, McCafé, Gym&Fun, Darmowe WiFi(chociaż to oferuje każda restauracja). Wyznaczymy także trasę do wybranego lokalu.

Dodaj komentarz