Maze Alpha, czyli najtańszy, bezramkowy smartfon już w przedsprzedaży

Maze Alpha, czyli najtańszy, bezramkowy smartfon już w przedsprzedaży

Kilka miesięcy temu, chiński producent Maze wypuścił zwiastun swojego debiutanckiego smartfonu, który miał nosić nazwę Alpha. Wtedy też nie uzyskaliśmy zbyt wielu informacji na jego temat. Jedynie mogliśmy dowiedzieć się, że będzie to bezramkowy telefon z podwójnym aparatem.

No cóż, teraz ten dotychczasowy kot w worku jest gotowy do sprzedaży i Maze zapowiada, że jest to najtańszy smartfon bez ramek wokół wyświetlacza jaki spotkamy na rynku. Zdjęcia pokazują, że jest on bardzo podobny do innego, chińskiego produktu, a mianowicie Xiaomi Mi Mix.

Maze Alpha jest wyposażony w 6-calowy wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości 1080 x 1920. Wewnątrz znajdziemy ośmiordzeniowy chipset Mediatek Helio P25 z taktowaniem zegara 2,5 GHz. Oprócz tego 4 GB lub 6 GB pamięci RAM, a także 64 GB lub 128 GB pojemności wewnętrznej. Bateria ma pojemność 4000 mAh i wspiera technologię szybkiego ładowania FE+ od MediaTek.

https://www.youtube.com/watch?v=h3hVWogEl6w Z tyłu znajdziemy dwa aparaty i jednym z nich jest sensor 13 MP, wykonany przez firmę Samsung, który jest wspomagany przez 5-megapikselową jednostkę. Pierwszy z nich wykonuje zdjęcie, a drugi służy do zbierania informacji o głębokości i oświetleniu.

Do 30 czerwca, w przedsprzedaży Maze Alpha kosztuje 179,99 dolarów. Po tym czasie regularną ceną będzie 219,99$. Obecnie można zamówić tylko wariant 64 GB / 4 GB w kolorze czarnym. Telefon można zakupić w sklepie GearBest.

Więcej o Maze Alpha na oficjalnej stronie.

Dodaj komentarz