Jak umieścić przynętę (Lure) w Pokémon Go

Jak umieścić przynętę (Lure) w Pokémon Go

Pokémon Go jest tak naprawdę dopiero w fazie rozwoju do wszystkich krajów, ale zna ją już każdy. Można jednak już teraz zaprzyjaźnić się z innymi graczami poprzez umieszczenie przynęty (Lure) na PokéStopie, więc każdy może odnieść korzyści. Jeśli jesteś początkującym graczem mogłeś nie wiedzieć co oznacza, gdy PokeStop wygląda jak istne konfetti. Oznacza to, że ktoś umieścił przynętę na tym przystanku w celu zwabienia Pokemonów w to miejsce.

Decydując się postawić Lure, jest on aktywny przez kolejne 30 minut i w tym czasie możesz zbierać Pokemony.

Jak sprawdzić czy masz Lure?

Otwórz aplikację Pokemon GO w trybie mapy. Kliknij w PokeBall. Następnie przejdź do pozycji Items. Jeśli jest na niej Lure Module to masz co najmniej jedną przynętę w swoim zasobniku.
Jak włączyć Lurę? Idź do ekranu mapy. Stuknij w najbliższy PokeStop. Następnie dotknij mały, biały punkt w kształcie pigułki, który jest gniazdem na moduł Lure. Znajduje się on pod nazwą PokeStopu. Kliknij w PokéStop Module. Stuknij w moduł przynęty. Wszystko będzie gotowe jeśli wokół będą latały płatki w kształcie serc.

Wiele PokéStopów jest blisko placówek handlowych, takich jak centrum handlowe, sklepy, kawiarnie i restauracje. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą lub pracujesz w jednym z nich, możesz zwabić trenerów do swojego sklepu poprzez umieszczenie modułu Lure na Pokéstop, który jest najbliżej. Następnie można zaoferować im smaczne napoje lub przekąski. Tak więc, każdy wygrywa! Informacje o przynęcie możesz umieścić w portalach społecznościowych lub w widocznym miejscu obok swojej działalności.

Jedna przynęta to koszt 100 PokeCoinsów. Pakiet 100 monet kosztuje 0.99€.

Dodaj komentarz