Jak samemu zrobić najlepszy telefon na świecie?

Jak samemu zrobić najlepszy telefon na świecie?

Czy zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałby najlepszy telefon na świecie? Może taki macie? Wiadomo, że słowo najlepszy jest subiektywnym odczuciem każdego człowieka. Każdy z producentów może oferować wiele funkcji, które najbardziej nam odpowiadają, ale może pośród nich zabraknąć tej, którą oferuje inny producent.

Możemy jako przykład podać iPhone’y i brak slotu na karty pamięci. Długo by wymieniać różne funkcje, których brakuje w ulubionym modelu. Co jednak, gdybyśmy mogli stworzyć swój idealny smarton o najlepszej wydajności? Teoretycznie takie coś może oferować projekt ARA, ale nie wiadomo czy wejdzie on w życie w najbliższym czasie i jak będzie to do końca wyglądało.

Twórca kanału adrianisen wpadł na niecodzienny sposób na stworzenie najlepszego smartfonu dostępnego obecnie na rynku. W tym celu połączył on ze sobą, uważane przez wielu za najlepsze obecnie dostępne urządzenia, czyli iPhone 6s oraz Samsung Galaxy S7. Wiadomo, że jest to tylko humorystyczne podejście do tematu, jednak gdyby połączyć najlepsze funkcje obu telefonów i systemów mógłby powstać smartfon, który całkowicie zamiatał by konkurencję.

Dodaj komentarz