Chińskie telefony komórkowe stają się popularne

Chińskie telefony komórkowe stają się popularne

Już od dłuższego czasu chińskie telefony komórkowe cieszą się coraz większą popularnością. Dawniej były one trudno dostępne, a w przypadku usterki ciężko było je naprawić. W 2019 roku te problemy już ich nie dotyczą. Obecnie chińskie smartfony nie są kojarzone źle, a wręcz przeciwnie. Marki takie jak Huawei, Xiaomi i Honor zyskały ogromne grona zwolenników. Nie bez powodu. Niska cena w zestawieniu z bardzo dobrymi parametrami oraz nowoczesny i elegancki wygląd prezentują się naprawdę obiecująco. Do jednych z modeli, które zasługują na poświęcenie uwagi należy Xiaomi Mi Max 3 dostępny między innymi w DHgate czy DHgate Polska, a DHgate opinie wskazują, że będzie to świetny wybór.

Kilka najważniejszych cech Xiaomi Mi Max 3

Smartfon z 6.9-calowym ekranem zdecydowanie robi wrażenie. Telefon wyróżnia się bardzo dobrym czasem pracy baterii i akumulator o dużej pojemności. Ze względu na swoje rozmiary jest on idealny dla osób, które borykają się z problemami ze wzrokiem oraz miłośników spędzania wolnego czasu, grając w gry. Miłośnicy Netflixa i platformy Youtube też nie będą mieli na co narzekać.

Jeśli chodzi o wygląd Xiaomi Mi Max 3 prezentuje się lepiej niż zadowalająco. Jest minimalistyczny i elegancki co z pewnością spodoba się wielu. Boczne krawędzie zostały zaokrąglone, natomiast obudowa wykonana jest z aluminium. Oprócz tego w telefonie możemy znaleźć wstawki wykonane z plastiku. Przyciski w telefonie także charakteryzują się wysoką jakością. Na górze wyświetlacza znajduje się dioda powiadomień, na dole port USB oraz wejście słuchawkowe.

Każdy przyzna, że wyświetlacz tego modelu należy do jednych z największych, jakie oferuje rynek. Konsekwencją tego jest dokładny i ostry obraz, na którym ogląda się z wielką przyjemnością i satysfakcją. Nie można także narzekać na wzorowe odwzorowanie kolorów.

Chińskie telefony komórkowe stają się popularne

Układ w Xiaomi Mi Max 3 to Snapdragon 636, który w stu procentach spełnia powierzone mu zadania. Poza tym telefon posiada 4 GB pamięci RAM, a także 64 GB pamięci wbudowanej (do wykorzystania pozostaje nieco ponad 50 GB), co powinno być zadowalającą liczbą dla większości z nas.

Oprogramowanie to MIUI 9.6, które charakteryzuje się dużymi możliwościami i fajnymi funkcjami, z których możemy korzystać. Aparat z tyłu posiada matrycę z technologią Dual Pixel oraz 12 Mpix, a kamerka z przodu 8 Mpix oraz diodę, której zadaniem jest doświetlanie. Jakość zdjęć jest bardzo dobra, a sama aplikacja aparatu nie pozostawia wiele do życzenia. Zdjęcia wykonuje się z czystą przyjemnością. Do funkcji dodatkowych, które zasługują na uwagę należą sterowanie gestami, możliwość obsługi telefonu w trybie jednoręcznym, a także asystent dotyku.

Dodaj komentarz