Usuwanie hybrydy domowym sposobem

Usuwanie hybrydy domowym sposobem

Każdej kobiecie zależy na tym, aby pięknie prezentować się każdego dnia. Chcemy sięgać po metody, które sprawdzają się w naszym przypadku. Dotyczy do kosmetyków i preparatów do codziennej pielęgnacji, odzieży, a także obuwia. Zależy nam na wysokiej jakości oraz na tym, żeby wszystko co na siebie wkładamy dawało nam poczucie komfortu.

Zalety manicuru hybrydowego

Dużą rolę odgrywają nasze paznokcie. Chcemy wykonać manicure, który będzie trwały, odporny na uszkodzenia i będzie wyglądał estetycznie nawet przez 3 lub 4 tygodnie. Dużą popularnością cieszy się hybryda, ponieważ jest łatwa w nakładaniu i estetyczną. Daje podobne możliwości jak żel i akryl, jednak jest znacznie prostsza w aplikacji. Najlepsze efekty przynosi nałożenie jej na własnych paznokciach, a przedłużenie ich wymaga zastosowania innych metod. Niektóre osoby decydują się na samodzielną naukę, kupują lampę i pierwszy zestaw startowy i uczą się na sobie lub na swoich koleżankach. Jak wykonać piękny manicure hybrydowy? Nie musi to być bardzo skomplikowane, jeżeli jesteśmy dokładne i zależy nam na starannym wykonaniu. Warto przyłożyć się do każdego etapu – zarówno do odsuwania skórek, odtłuszczania płytki i nakładania poszczególnych preparatów. Najpierw zaczynamy od bazy, którą utwardzamy w lampie UV, potem nakładamy kolor, który znowu utwardzamy, a na koniec malujemy paznokcie topem. Utwardzamy wszystko w lampie i używamy cleanera do przemycia paznokci, aby pozbawić go lepkości.

Usuwanie hybrydy acetonem

Bardzo ważny jest wybór odpowiedniej lampy. Im wyższa moc, tym szybciej uda się utwardzić preparaty, a co za tym idzie cały manicure zrobimy w ciągu kilku chwil. Na początku może to trwać nieco dłużej – kiedy się uczymy i nie mamy wprawy, ale po kilku razach nabierzemy sprawności i sprytu. Jeśli nie wiemy od czego zacząć to warto poszukać instrukcji w filmikach instruktażowych. Co jednak, po trzech tygodniach, kiedy pojawi się odrost i będziemy chciały wykonać manicure od nowa. Jak zdjąć hybrydę domowym sposobem? Jeśli nie mamy do dyspozycji frezarki z kompletem frezów, pomocny może być aceton, który kupimy w każdej drogerii. Nalewamy odrobinę ten substancji na wacik, przykładamy do paznokcia i trzymamy przez kilka minut. Potem możemy ściągnąć wszystkie warstwy lakieru, które zmiękną. Najlepiej zrobić to drewnianym patyczkiem lub innym dosyć twardym przedmiotem. Warto robić to delikatnie, a jeżeli warstwy będą schodziły opornie, oznacza to, że za krótko trzymałyśmy aceton. Kiedy uda się usunąć wszystko, paznokieć jest gotowy na to, aby wykonać hybrydę ponownie.

Dodaj komentarz