Karta playstation plus przepustką do lepszego świata gier

Karta playstation plus przepustką do lepszego świata gier

Dziś opowiem Ci o korzyściach jakie możesz czerpać z rocznego abonamentu playstation plus. Aktualnie temat ten interesuje wielu fanatyków gier i dlatego jest on jak najbardziej na topie. Ta usługa subskrypcyjna, pozwoli Ci zwiększyć możliwości Twojego płatnego konta PlayStation Network. Dzięki temu zyskasz rabaty oraz bezpłatny, comiesięczny dostęp do dwóch gier. Oznacza to, że będziesz mógł cieszyć się comiesięcznym dostępem do nowej rozrywki, bez ponoszenia zbędnych kosztów.

Jakie możliwości daje playstation plus

Jesteś znudzony obecnymi grami na PlayStation w Twoim domu? A może potrzebujesz nowych gier? Playstation plus to świetna alternatywa dla osób, poszukujących zupełnie nowego wymiaru rozrywki na swoim sprzęcie PlayStation 4. Zakup pełnej oferty playstation plus umożliwia regularny dostęp do darmowych gier. W praktyce oznacza to, że po każdym miesiącu użytkowania, otrzymujemy dwie najpopularniejsze gry, całkowicie za darmo. Dzięki dodaniu ich do swojej biblioteki na PS4 mamy nieograniczoną możliwość bawienia się w wirtualnym świecie przez kolejne miesiące. Comiesięczny dostęp do dwóch nowych gier wygaśnie dopiero po dwunastu miesiącach.

Oprócz tego mamy pełny dostęp do gier z udziałem innych użytkowników. Tryb ten jest gwarantem jeszcze lepszej zabawy, ponieważ system dobiera nam fanów playstation o podobnych umiejętnościach. Dzięki temu nie ma mowy o tym, że będziemy się nudzili. Nasza gra stanie się jeszcze bardziej wciągająca, niż ta, gdy jesteśmy w niej tylko my. Oczywiście w dalszym ciągu istnieje możliwość grania w pojedynkę, bez udziału graczy online. To zatem od Ciebie zależy w jakiej formie będziesz korzystał z tej rozrywki.

Aktywacja karty playstation plus na PS4

Aktywacja zakupionej przez Ciebie karty playstation plus jest dziecinnie prosta. Warunkiem koniecznym do skorzystania z oferty jest posiadanie konta na PlayStation Network. W przypadku braku jego posiadania nie będziesz mógł aktywować swojej subskrypcji. To właśnie za pomocą PSN mamy możliwość skorzystania ze sklepu PlayStation. W ikonie sklepu, który znajdziesz na ekranie głównym swojego PlayStation 4, znajdź opcję nazwaną realizacja kodów, a następnie wpisz klucz. Ciąg tych wymaganych znaków został przesłany na Twój adres e-mail. Po tym musisz już tylko przejść dalej, a następnie wyrazić zgodę na warunki przedstawionej usługi. Dzięki temu ostatniemu kroku możemy cieszyć się możliwościami, jakie niesie dla roczna subskrypcja naszej karty.

Dodaj komentarz