Tabelt a może laptop – co wybrać?

Tabelt a może laptop – co wybrać?

Każda nowoczesna kobieta potrafi się obsługiwać zarówno laptopem, jak i tabletem. Tematem dzisiejszego artykułu będą właśnie takie urządzenia. Zastanowimy się, które z nich jest lepsze i jakie obecnie modele kosztują najodpowiedniej do swojej funkcjonalności. W Polsce sprzedaż laptopów spadła przynajmniej o połowę, od kiedy na rynek weszły nowoczesne tablety.

Trzeba przyznać, że firmy informatyczne oraz elektroniczne mają niesamowity rozmach, bo stworzyli coś bardzo funkcjonalnego, a dostępnego w sprzedaży za stosunkowo małą kasę. Wiemy z doświadczenia, że nowoczesne laptopy są o wiele lepsze dla użytkowników, ponieważ mają standardową plastikową klawiaturę oraz oczywiście większą moc obliczeniową. Laptop to nic innego jak zwykły komputer, ale w trochę skromniejszym opakowaniu. Kiedyś wszyscy się podniecali nowymi laptopami, a dzisiaj to samo dzieje się z tabletami, które może jeszcze dzisiaj ustępują laptopom pod względem wyposażenia oraz możliwości, jednak za 2 lata będą o wiele bardziej wydajnie od każdego wyprodukowanego do tej pory komputera.

No więc nasze pytanie brzmi. Co jest lepsze, laptop czy tablet? Z jednej strony laptop będzie lepszy, ponieważ możemy na nim oglądać filmy w wysokiej jakości, a na dodatek posiadają one wielki dysk twardy, gdzie można wpakować naprawdę masę plików. Z drugiej strony mamy tablet, który jest mały i bardzo poręczny. Jego bateria wytrzymuje do 12 godzin ciągłej eksploatacji, a na dodatek ma wbudowane specjalne WiFi dzięki któremu możemy przeglądać internet nawet jadąc do szkoły w autobusie.

Dzięki tabletom mamy internet w każdym miejscu na świecie i to jest ich poważna zaleta. Tablety zostały stworzone głównie do przeglądania internetu, ale to samo mogą przecież robić nowoczesne smartfony. Tablety posiadają też bardzo wiele ciekawych funkcji i są przede wszystkim mniejsze od laptopów. Jeśli chodzi o kobiety, to powinny one wybierać tablety. Kobiety pracujące w biurze powinny się skupić bardziej na zakupie laptopa a uczennice w szkołach na smartfonach. Laptop czy tablet? Nie ma dzisiaj jednoznacznej odpowiedzi, co jest lepsze. Naszym zdaniem obecnie jest remis, ale za dwa lata to tablet będzie liderem.

Dodaj komentarz