Specjalistyczne oświetlenie Viking i akcesoria

Specjalistyczne oświetlenie Viking i akcesoria

Praca w terenie, działania wojskowe czy survivalowe, budowa lub nawet zawody sportowe – okazji, by skorzystać ze specjalistycznego oświetlenia Viking nie brakuje. Nowoczesne lampy sprawdzają się w sytuacjach, gdy warunki oświetleniowe są niewystarczające, a różnorodność modeli i rozwiązań sprawia, że bez problemu można dopasować konkretny model i akcesoria do aktualnych potrzeb. Kluczem jest zawsze stworzenie właściwych warunków oświetleniowych. Lampy mogą być montowane na sprzęcie rolniczym, budowlanym, transportowym, a te przenośne będą idealne do oświetlenia miejsca pracy.

Czym charakteryzują się lampy Viking?

Ze względu na to, że specjalistyczne lampy są często wykorzystywane w trudnych warunkach i bywają narażone na szereg czynników zewnętrznych produkowane są z najlepszej jakości materiałów. Wandaloodporna obudowa umożliwia pracę w surowych warunkach. Z drugiej strony lampy generują nieoślepiające światło nawet przy jego dużej mocy. To sprawia, że działania realizowane w plenerze czy na trudnym terenie są efektywne. Lampy są również dostosowane do pracy z różnymi napięciami zasilania. Nowoczesne oświetlenie LED to obecnie standard. Wyróżnia się wysoką wydajnością, energooszczędnością. Poza tym lampy są wytrzymałe i odporne na ciężkie warunki – wilgoć, kurz, wstrząsy czy wiatr. Są też lekkie i funkcjonalne, więc nie ma problemu, by jest transportować z miejsca na miejsce. Sprawdzają się na budowach, przy pracach polowych lub w różnego rodzaju akcjach ratowniczych i przez długie lata zachowują doskonałe parametry.

Jakie oświetlenie robocze dostępne jest w sklepach?

Najczęściej wybierane jest oświetlenie robocze LED zasilane napięciem 230 V lub 12 V. W tym drugim wariancie sprawdzają się w miejscach, gdzie nie ma możliwości podłączenia się do tradycyjnej sieci i można skorzystać na przykład z gniazda zapalniczki samochodu. Klient może również zamówić lampy dostosowane do jego możliwości technicznych. Nic więc dziwnego, że lampy LED skutecznie wypierają z rynku halogeny. I choć są droższe, to w dłużej perspektywie ta inwestycja się bardziej opłaca – zużywają mniej prądu, dają lepsze efekty i łatwiej je dopasować do konkretnych wymagań. Sama technologia LED odpowiada również za to, że efekty oświetleniowe są zdecydowanie lepsze. Lampy są dostępne w różnych mocach oraz rodzajach opraw. Mają także wysoki stopień szczelności, więc mogą być wykorzystywane przy pracach w najcięższych warunkach. Świecą wyrazistą i mocną barwą światła. Dzięki temu sprawdzą się przy wszelkich pracach roboczych. LED-y można montować na wszelkiego rodzaju sprzęcie budowlanym, rolnym, transportowym, samochodach terenowych. Są też niezastąpione na placach remontowych, przy akcjach ratowniczych oraz przy przeładunkach towarów.
Katalog lamp Viking oraz akcesoriów na stronie Teknosystem.com.pl

Dodaj komentarz