Real Boxing – poczuj prawdziwe emocje

Real Boxing – poczuj prawdziwe emocje

Real Boxing to najlepsza z bijatyk dostępna na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS. Vivid udostępnia swoją grę bezpłatnie właśnie w Google Play i App Store, ale także w Mac App Store. Płatną wersję Real Boxing znajdziemy w Amazon Store($0,99), na Steamie(9,99 euro) oraz w PlayStation.Store(7,29 euro).

W grze zaznamy doskonałej grafiki co pozwoli nam poczuć się jak na prawdziwy ringu. Do tworzenia animacji wykorzystano technikę motion capture, która przyczynia się do idealnego odwzorowania ruchów zawodników. Tę technologię wykorzystuje się szczególnie w grach sportowych jak FIFA lub Madden. Również dźwięki w grze są realistyczne co nadaje niezwykłego efektu.

Real Boxing daje nam możliwość mierzenia się z przeciwnikami w sieci o tytuł mistrza świata. Sterowanie jest bardzo intuicyjne, a idealnym ciosem możemy pogrążyć naszego przeciwnika. Z łatwością możemy wykonać prosty, sierpowy czy podbródkowy.

Tryb kariery to 30 walk z różnymi pięściarzami, które pozwolą się wspiąć na sam szczyt zawodowej kariery. Bokserskie umiejętności możemy ćwiczyć w trybie mini-gier na hali treningowej. Naszego zawodnika możemy dowolnie poddawać modyfikacjom – nowe fryzury, tatuaże, spodenki, rękawice.

Pobierz:

Dodaj komentarz