Prosty trik, który pozwala rzucać celnie w Pokemon GO

Prosty trik, który pozwala rzucać celnie w Pokemon GO

Jednym z najbardziej irytujących elementów gry Pokémon Go na pewno są rzuty, które często są chybione i przez to tracimy sporo PokeBalli. Najbardziej da się to zauważyć podczas, gdy nie mamy ich zbyt wiele.

Na szczęście jeden z użytkowników Reddita o pseudonimie homu opracował nową technikę rzucania, która nie tylko zwiększa dokładność “lotu” Pokéballa, ale praktycznie eliminuje problem ze złapaniem Pokemona.

Nazwał to “L Throw”, czyli rzut w kształcie litery L. Nie jest to żadne oszusto, a trik, który pomaga złapać stworka. Aby wykonać ten sprytny rzut należy przesunąć Pokéball do lewej strony ekranu i umieścić go na wysokości Pokemona, a następnie puścić.

Technika ta ma również zastosowanie w przypadku podkręcenie. Najpierw należy zakręcić PokeBallem, a później wykonać identyczne czynności jak w “L Throw”. Inni użytkownicy zauważyli, że to samo można wykonać również z prawej strony ekranu.

Być może jest to błąd gry Pokemon GO i w kolejnej aktualizacji zostanie wyeliminowany, ale dopóki Niantic tego nie naprawi możecie korzystać z techniki do woli.

Źródło: Reddit, TNW

Dodaj komentarz