Podstawowa wersja iPhone 8 64 Gb ma kosztować 999 dolarów

Podstawowa wersja iPhone 8 64 Gb ma kosztować 999 dolarów

iPhone 8 to jeden z najbardziej oczekiwanych smartfonów tego roku. ZOstaje on wydany specjalnie z okazji 10-lecia istnienia iPhone’a na rynku. Ma on być wyjątkowy pod każdym względem i zupełnie inny od tego co widzieliśmy do tej pory. Obok niego pojawią się też iPhone 7S oraz 7S Plus, a więc następcy modeli 7 i 7 Plus z ubiegłego roku.

iPhone 8 będzie w pełni urządzeniem Premium i doskonale ma to odzwierciedlać jego cena. New York Times informuje, że podstawowy model iPhone 8 będzie kosztował 999 dolarów. Nie można tego przeliczać na złotówki, ponieważ w Polsce elektronika Apple jest zawsze droższa. Plotki sugerują, że będzie on dostępny w wariantach pojemności 64 GB, 256 GB i 512 GB. Tak więc cena dotyczyłaby pierwszego z nich.

Podobny los spotyka inne flagowe urządzenia. Najlepszym przykładem jest Samsung Galaxy Note 8, który w Polsce kosztuje 4299 złotych i jest znacznie droższy od swojego pechowego poprzednika, który kosztował 3799 złotych.

iPhone 8 ma przede wszystkim imponować wyświetlaczem OLED z minimalnymi ramkami, skanerem twarzy 3D, ładowaniem bezprzewodowym czy też innymi funkcjami.

Dodaj komentarz