Poczuj się jak boahter serialu Stranger Things, dzięki wirtualnej rzeczywistości

Poczuj się jak boahter serialu Stranger Things, dzięki wirtualnej rzeczywistości

Stranger Things to nowy serial od Netflix, który okazał się wielkim hitem i na każdym kroku możemy znaleźć jakieś informacje o nim. Zadebiutował on zaledwie kilka tygodni temu, a fani domagają się już drugiego sezonu. W gdy serial cieszy się największą popularnością, sensowne jest, że Netflix chce dostarczyć Stranger Things jako pierwszą serię w 360 stopniach. Próbkę tego możemy zobaczyć w krótki, 2-minutowym klipie, który stawia nas w centrum wydarzeń.

Już od jakiegoś czasu pojawiają się informację, że Netflix eksperymentuje z wirtualną rzeczywistością, aby wydać własną aplikację VR oraz utworzenie wirtualnego sklepu z filmami. Jest to jednak pierwszy 360-stopniowy film, który pojawił się w serwisie YouTube. Klip można oglądać na dowolnym urządzeniu z zestawem Google Cardboard lub Gear VR od Samsunga. Wspomniana aplikacja pozwala na oglądanie zwykłych materiałów 2D również w środowisku wirtualnej rzeczywistości. Nie wykluczone, zę wkrótce możemy się spodziewać większej ilości materiałów VR od Netflix.

Nie jest to żaden spoiler, ponieważ ujawnia to tylko, że Joyce (Winona Ryder) próbuje komunikować się ze swoim synem, Willem, który zniknął w tajemniczych okolicznościach.

Dodaj komentarz