OnePlus 5T dostępny w Komputroniku. Nawet limitowana wersja Star Wars

OnePlus 5T dostępny w Komputroniku. Nawet limitowana wersja Star Wars

Smartfony OnePlus do Polski trafiały głównie za sprawą oficjalnego sklepu internetowego chińskiej marki. Od niedawna jednak można kupić najnowszy, flagowy model OnePlus 5T w sklepach Carrefour. Do tego grona dołącza też Komputronik, a najciekawsze jest to, że oferuje limitowaną wersję telefonu z motywem Star Wars.

W ofercie znajdziemy dwa modele w kolorze Midnight Black – 6 GB RAM/64GB oraz 8 GB RAM/128 GB i wspomniana limitowana kolorystyka Gwiezdnych Wojen (8 GB RAM/128 GB). Ich ceny to odpowiednio: 2 699 zł, 2 799 zł i 2 999 zł.

W oficjalnym sklepie OnePlus 5T w podstawowej wersji kosztuje obecnie 499 euro, a więc około 2 089 złotych. Zwykła wersja z 8 GB pamięci RAM i pojemnością kosztuje 559 euro, czyli 2 340 złotych. Więc tu warto się zastanowić, ale jeśli chodzi o wersję Star Wars to nie jest ona dostępna powszechnie, a można by nawet powiedzieć, że nigdzie indziej. W krajach, gdzie w grudniu pojawił się OnePlus 5T SW, kosztował on 579 euro, a więc ok. 2 425 zł.

Ukryta niespodzianka w pudełku OnePlus 5T Star Wars

Uważam jednak, że markę OnePlus wybiera mało osób, bo popularniejsze w naszym kraju są zdecydowanie te globalne. OnePlus 5T to świetne urządzenie i wiedzą to wszyscy zainteresowani tematem, a więc zdecydują się on raczej na zakup bezpośrednio na stronie producenta. Wyjątkiem może być limitowana wersja, którą trudno upolować. Polskim sklepom pozostaje jedynie obniżka cen.

Komputronik informuje, że urządzenia pochodzą z europejskiej dystrybucji i są objęte dwuletnią gwarancją. W razie jakiejkolwiek awarii, która nie wynika z naszej winy urządzenia odsyłamy do sklepu.

Smartfony OnePlus 5T w Komputroniku

Dodaj komentarz