OnePlus 3S może być w drodze i otrzymał właśnie certyfikat CCC w Chinach

OnePlus 3S może być w drodze i otrzymał właśnie certyfikat CCC w Chinach

Według informacji od analityka Pana Jiutanga z zeszłego tygodnia, OnePlus zamierza produkować OnePlus 3 Plus. Teraz, istnieją pewne dowody, które sugerują, że nadchodzącym wariantem OnePlus 3 będzie OnePlus 3S. Tajemniczy telefon OnePlus z numerem modelu A3010 został certyfikowany przez CCC. Większość urządzeń elektronicznych importowanych do Chin lub produkowanych w tym państwie musi posiadać znak China Compulsory Certificate. Służy to udowodnieniu klientom, że urządzenie jest bezpieczne.

OnePlus 3 jest A3000, a więc logiczne, że A30010 może być jego wariantem. Wczoraj powstały nawet spekulacje, że OnePlus 3 nie będzie już dostępny ze względu na brak paneli AMOLED. Carl Pei wyjaśnił jednak, ze spowoduje to jedynie miesięczne opóźnienie w dostawie, ale obecny model będzie nadal w sprzedaży. Może też okazać się, że A30010 to wariant OnePlus 3 z ekranem LCD.

Jeśli OnePlus 3S ujrzy światło dzienne to może on również przyjść z ulepszeniem specyfikacji. Wewnątrz możemy znaleźć nowy chipset Snapdragon 821.

Źródło: MyDrivers, Xiaomi Today

Dodaj komentarz