OnePlus 3 mini w drodze? 4.6-calowy ekran oraz 6 GB RAM

OnePlus 3 mini w drodze? 4.6-calowy ekran oraz 6 GB RAM

Wczoraj mogliśmy się dowiedzieć, że OnePlus jest zmuszone do wstrzymania sprzedaży swojego flagowego OnePlus 3 w 24 krajach na trochę więcej niż miesiąc. Firma ma nadzieje wyprodukować w tym czasie wystarczającą ilość jednostek, aby pokryć wszystkie przyszłe zamówienia. Wygląda na to, że OnePlus nie był w stanie ocenić realnego zapotrzebowania na kolejny flagowy produkt w Europie, po tym jak wcześniej zamówień można było dokonywać jedynie po otrzymaniu zaproszenia.

Obecnie nieznany telefon został odkryty w benchmarku GFXBench. Choć nic nie wskazuje, że ma to coś wspólnego z OnePlus, to wszyscy dookoła powtarzają, że może to być OnePlus 3 mini. Oczywiście, nie ma gwarancji, że producent nawet rozważa wydanie takiego modelu.

Według testu na GFXBench urządzenie posiada ekran 4,6 cala o rozdzielczości 1080 x 1920, chipset Snapdragon 820, 6GB pamięci RAM oraz 64 GB natywnej pojemności. Główny aparat ma 16-megapikseli, a przedni do selfie 8-megapikseli. Poza rozmiarem ekranu wszystko idealnie pasuje do OnePlus 3. Jeśli ten model na prawdę powstanie, będzie to bez wątpienia jeden z najmocniejszych kompaktowych smartfonu jakie dotąd widzieliśmy. Jeśli to prawda, powinniśmy zobaczyć ten model certyfikowany zarówno TENAA i FCC.

Źródło: GFXBench

Dodaj komentarz