Od teraz możesz otrzymywać powiadomienia o nowym Doodle

Od teraz możesz otrzymywać powiadomienia o nowym Doodle

Doodle to jedna z rzeczy, która wita wielu z nas od razu po otwarciu przeglądarki na swoich urządzeniach. Są to fajne, interesujące i dostarczające wiele wiadomości na temat dzisiejszego dnia i z jakiej okazji stworzona została grafika. Często są związane z ważnym wydarzeniem z przeszłości lub dniem urodzin znanej osoby, która przyczyniła się światu swoimi wynalazkami. Jednak możemy je też przegapić ze względu na wyszukiwanie bezpośrednio z paska przeglądarki lub z telefonu.

Google ma nowy sposób informowania użytkownika w telefonie, gdy powstał nowy Doodle. Jest to znacznie łatwiejsze niż sprawdzanie głównej strony Google za każdym razem. Wszystko co trzeba zrobić to włączyć powiadomienia w aplikacji Google. W ustawieniach powiadomień wystarczy przełączyć włącznik przy pozycji Doodle. Od teraz otrzymywać będziesz powiadomienia w momencie, kiedy pojawi się nowa interaktywna grafika.

Nie dotyczy to jednak nieinteraktywnych Doodle, ale nowe zawierające gry, filmy i inne tego typu rozrywki będą mogły pojawić się na ekranie powiadomień.

Źródło: AndroidPolice, PhoneArena

Dodaj komentarz