Numery modeli Samsung Galaxy S8 ujawnione. Mogą trwać prace nad kolejnym Galaxy Note

Numery modeli Samsung Galaxy S8 ujawnione. Mogą trwać prace nad kolejnym Galaxy Note

Od momentu wprowadzenia na rynek modeli Galaxy S6 i Galaxy S6 edge dwa lata temu, Samsung nadal kontynuował ten trend dla flagowych smartfonów wydając Galaxy S7 i Galaxy S7 edge i nie jest tajemnicą, że na początku roku również zobaczymy dwa różne modele. Jedynym zaskoczeniem może być fakt, że prawdopodobnie zobaczymy dwa smartfony z zakrzywionym ekranem, a więc nie będzie już wersji płaskiej oraz o zakrzywionym wyświetlaczu.

Galaxy S7 i Galaxy S7 edge mają odpowiednio numery modeli SM-G930 i SM-G935, a więc można przypuszczać, że kolejna generacja, czyli S8 będzie miała numery SM-G940 oraz SM-G945, ale w rzeczywistości może być inaczej. Tak przynajmniej twierdzi jedna z osób, która zajmuje się przeciekami i często ma racje, a jest nią Evan Blass.

Mówi on, że przyszłoroczne modele Galaxy S8 będą oznaczone numerami modeli SM-G950 i SM-G955. Wspomina on również, że Samsung pracuje nad modelem SM-N950, który może być kolejnym Galaxy Note, ponieważ poprzednie modele były oznaczone jako SM-N930, SM-N920 czy SM-N940. Nie wiemy jednak, czy będzie on nazywany Galaxy Note 8, ponieważ firma może zdecydować się na zmianę.

Źródło: Evan Blass

Dodaj komentarz