Nowości w aplikacji mBank PL na iOS i Androida

Nowości w aplikacji mBank PL na iOS i Androida

Bankowość mobilna to już codzienny element większości osób w naszym kraju. Za pomocą aplikacji wykonamy praktycznie wszystkie czynności związane z naszym rachunkiem, więc jest to wygodna forma zarządzania swoimi finansami. Praktycznie każdy bank oferuje swoje aplikacji, w tym także największy internetowy bank, czyli mBank. Aplikacja tego banku została nawet nominowana do nagrody Mobile Trends Award w kategorii ‘Bankowość mobilna’.

2 dni temu została wydana aktualizacja, która przynosi kilka nowych funkcji. Jako, że sam z niej korzystam najistotniejszą zmianą jest możliwość zmiany limitów na karcie, czego dotychczas brakowało. Nową wersję można już pobrać z App Store oraz Google Play.

Dziennik zmian w wersji 2.6.0:

możliwość zmiany limitów transakcyjnych na kartach możliwość wykonywania połączeń z konsultantem bez dodatkowej autoryzacji poprawki zgłaszanych błędów Dotyczy tylko Androida: Zupełnie nowy wygląd sekcji Lokaty połączony z rozszerzoną ofertą produktową. Skorzystaj z oferty specjalnej dostępnej TYLKO dla użytkowników aplikacji mobilnej.

Dodaj komentarz