Nowe pudełko Nokii 3310, które przypomina…

Nowe pudełko Nokii 3310, które przypomina…

Nowa, odświeżona Nokia 3310 z tego roku wzbudziła niemałe poruszenie na całym świecie. Nie jest to najwyższej klasy urządzenie, ale też nie jest to jego przeznaczenie. Jest to raczej powrót do przeszłości z elementami późniejszych telefonów, w tym oczywiście kolorowym ekranem. Ze strony HMD Global był to raczej zabieg marketingowy, aby zwrócić na siebie uwagę i zaznaczyć powrót Nokii na rynek.

Według wszelkich zapewnień i obserwacji Nokia 3310, która jest już obecna rynku cieszy się dużą popularnością. Do tej pory telefon był dostępny w dość normalnym, kartonowym pudełku, które nie wywoływało większego zainteresowania. Teraz jednak legendarna Nokia będzie dostępna również w nowym opakowaniu. Czy jest w nim coś wyjątkowego? Nie mi to oceniać, ale jest to dość niespotykane pudełko na telefon i to chyba przyzna każdy.

W sieci już pojawiają się pierwsze skojarzenia na jego temat. Oryginalne, pierwotne pudełko jest również dość krzykliwe i podstawa nowego również nawiązuje do jego kolorystyki. Najfajniejsze i chyba najtrafniejsze porównanie to szklana trumna z bajki Disneya pt. Śpiąca Królewna.

Źródło: GSMArena, PA

Dodaj komentarz