Nova Launcher Prime znów za 1,79 zł w Google Play!

Nova Launcher Prime znów za 1,79 zł w Google Play!

Jedną z największych zalet Androida jest jego zdolność do personalizacji ekranu głównego oraz launchera, praktycznie w dowolny sposób. Może to znacząco “odmłodzić” nasz telefon i pozwolić na zmianę, bez konieczności zakupu nowego urządzenia. Nova Launcher w wersji Prime (jest też darmowa) jest jednym z najlepszych sposób na ten zabieg. Jego regularna cena w Google Play to ponad 20 złotych, ale teraz, ponownie jest on dostępny za jedyne 1,79 zł.

Nova Launcher Prime otrzymało nie tak dawno aktualizację, która przynosi nawet do starszych urządzeń kilka funkcji znanych z Android 7.1 Nougat oraz telefonów Google Pixel. Fakt, że jest on regularnie aktualizowany zgodnie z nowymi wersjami Androida oznacza, że nie trzeba czekać na kolejne aktualizacje producenta w niektórych przypadkach.

Zespół Nova Launcher zapowiada kolejne nowości, więc możemy być pewni, że wkrótce pojawią się nowości, które spodobają się wszystkich użytkownikom. Tymczasem warto kupić Nova Launcher Prime w okazyjnej cenie, zanim promocja zostanie zakończona.

Dodaj komentarz