Niespodzianka w Messengerze z okazji miliarda aktywnych użytkowników

Niespodzianka w Messengerze z okazji miliarda aktywnych użytkowników

Facebook Messenger właśnie ogłosił prawdopodobnie jest to największy przełom jaki udało osiągnąć się aplikacji – 1 miliard aktywnych użytkowników miesięcznie. Oznacza to, że Facebook jest właścicielem dwóch komunikatorów, z których regularnie korzysta miliard osób na całym świecie. Drugim jest oczywiście WhatsApp, który osiągnął tę liczbę w lutym tego roku.

Oznacza to, że z aplikacji korzysta teoretycznie 1 na 7 osób wszystkich ludzi na całym świecie. Aby uczcić ten fakt, Facebook jest umieścił niespodziankę dla swoich użytkowników. Wyślij emotikonę balonu i zobacz co się stanie.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy wysyłają miliardy wiadomości codziennie i mamy nadzieję wysłać 1 000 000 000 podziękowań w postaci unoszącego się balonu, z którego może skorzystać każdy. Wystarczy wysłać emotikonę balonu do znajomych, aby dodać odrobinę fantazją i radości do każdej rozmowy.

Facebook udostępnił też kilka ciekawych statystyk:

Najbardziej popularne naklejki to Angry Birds Ludzie wysłają 22 miliony GIF’ów codziennie lub 254 GIF’y na sekundę Ludzie grali 1,2 mld razy w koszykówkę 250 mln razy w piłkę nożną.

Dodaj komentarz