MyJatomi – ćwicz i obserwuj swoje rezultaty

MyJatomi – ćwicz i obserwuj swoje rezultaty

Jatomi to znana sieć siłowni, która rozsiana jest po całym kraju. Jako licząca się marka na rynku Jatomi wprowadza innowacyjne rozwiązanie dla swoich klientów jakim jest aplikacja mobilna. Dzięki niej możemy kontrolować swoje poczynania oraz dowiedzieć się wszystkie na temat siłowni i treningów. Aplikację pobierzemy za darmo z Google Play lub App Store.

Przed rozpoczęciem przygody z aplikacją MyJatomi należy wprowadzić swoje parametry początkowe, a później tylko kontrolować i obserwować swoje postępy i oczywiście cieszyć się nimi. Dowiemy się wszystkie co dzieje się w ‘naszej’ siłowni- nowe treningi, maratony Zumby oraz imprezy okolicznościowe. Dzięki temu nie ominie nas już ciekawe wydarzenie w Jatomi.

Aplikacja to także narzędzie do rezerwacji i planowania zajęć na konkretny dzień. Dzięki niej sprawdzimy też, które szafki w szatni są aktualnie dostępne. Jeżeli jesteśmy w podróży i nie chcemy rezygnować z treningu możemy znaleźć najbliższą siłownię Jatomi. Za pomocą aplikacji możemy zapraszać znajomych do wspólnych treningów.

Y

Dodaj komentarz