Masowa produkcja Samsunga Galaxy S9 rozpocznie się w grudniu

Masowa produkcja Samsunga Galaxy S9 rozpocznie się w grudniu

Samsung Galaxy S9 może zostać ogłoszony już w styczniu, a jego sprzedaż rozpocznie się w lutym. Jest to dość niespodziewanie wcześnie, ponieważ jego poprzednik Galaxy S8 (S8+) zaprezentowany został tym roku pod koniec marca, a na rynku pojawił się w kwietniu. Wyciek na portalu Weibo od @IceUniverse mówi, że Samsung rozpocznie masową produkcję kolejnej flagowej serii.

Oznacza to, że Galaxy S9 może być pierwszym smartfonem, który będzie napędzany przez chipset Snapdragon 845 i zapewne pierwsza partia zostanie na to przeznaczona. Dotyczy to jednostek na rynek amerykański, w pozostałych regionach Galaxy S9 będzie miał chipset Exynos 9810.

Bardzo wczesne plotki mówiły, że Galaxy S9 i Galaxy S9+ będą miały podobne rozmiary ekranów jak poprzednicy. Nie wiadomo co stanie się z dolną i górna ramką. Wiele mówi się o wycięciu na zestaw czujników jak w iPhone X oraz otwór na czytnik linii papilarnych na dole. Chociaż z tym pierwszym jest mało prawdopodobne, ponieważ Samsung szydził z takiego rozwiązania w swojej ostatniej reklamie.

Nie wiadomo co z gniazdem słuchawkowym, ale ono również powinno zostać wedle powyższej logiki i wyśmiewaniu iPhone’a. W porównaniu do Galaxy S8 będzie wyposażony natomiast w podwójny aparat.

Dodaj komentarz