LG Q6 trafi do sprzedaży w tym tygodniu. Brak skanera linii papilarnych

LG Q6 trafi do sprzedaży w tym tygodniu. Brak skanera linii papilarnych

LG ogłosiło dzisiaj, że model Q6, który został zaprezentowany w tym miesiącu zostanie wprowadzony na rynki całego świata w tym tygodniu. Oczywiście będzie on najpierw dostępny w rodzimej Korei Południowej, a następnie w innych krajach Azji, Europy oraz Ameryk. Wcześniej pojawiły się plotki o 2 sierpnia.

Ostatnie doniesienia mówiły o cenie 349 euro w Europie za model Q6, a więc około 1500 złotych. Jest to telefon klasy średniej i trochę uboższa wersja flagowego LG G6. W ofercie dostępne są również jego dwie odmiany. Q6 posiada 5,5-calowy ekran Full Vision o rozdzielczości 1080 x 2160 pikseli i działa na Androidzie 7.1.1 Nougat.

Napędzany jest przez Snapdragon 435 i posiada 3 GB pamięci RAM. Posiada on baterię o pojemności 3000 mAh, a jego pamięć wewnętrzna wynosi 32 GB. Z tyłu znajduje się jeden aparat 13 MP. Bardzo ciekawą kwestią jest brak czytnika linii papilarnych. LG Q6 może jednak zostać odblokowany za pomocą rozpoznawania twarzy.

Pozostałe dwie wersje to: Q6+ (4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej) oraz Q6α (2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej).

Dodaj komentarz