LG podaje szczegóły szerokokątnego, podwójnego aparatu w G6

LG podaje szczegóły szerokokątnego, podwójnego aparatu w G6

LG nie jest chyba jedną z tych firm, które lubią utrzymywać tajemnice na temat swoich nadchodzących urządzeń. Oczywiście najgłośniej w ostatnim czasie jest o smartfonie G6, który zadebiutuje w najbliższą niedzielę. Pojawiło się do tej pory wiele przecieków, plotek, a także kilka oficjalnych informacji na jego temat. Dużo przecieków wydaje się pochodzi od LG, które nie dbało zbytnio o przedostanie się wielu szczegółów. Dzięki temu poznaliśmy jego ostateczny wygląd, zastosowany chipset, baterię, ekran, a ostatnio nawet interfejs użytkownika.

Teraz na blogu koreańskiej firmy pojawiły się informacje na temat aparatu LG G6, który będzie składał się z dwóch szerokokątnych jednostek, podobnych do tych w modelu V20. W nadchodzącym flagowcu jednak, oba czujniki będą miały 13-megapikseli, które umożliwiają wykonywanie zdjęć o kącie 125 stopni, który jest podobny do naturalnego pola widzenia ludzkiego oka. Przedni aparat natomiast będzie wykorzystywał obiektyw z widzeniem 100-stopni.

LG G6 będzie posiadał różne tryby aparatu jak ten, który pozwala na robienie kwadratowych zdjęć i ich podgląd na bieżąco, tryb do robienia zdjęć żywności oraz wiele innych.

Źródło: LG, The Verge

Dodaj komentarz