Jak ustawić (fałszywą) lokalizację w Tinderze na Androidzie bez płacenia ani grosza

Jak ustawić (fałszywą) lokalizację w Tinderze na Androidzie bez płacenia ani grosza

Od pewnego czasu Tinder przestał być całkowicie darmowy i wprowadził nowe, płatne usługi do swojej aplikacji. Najważniejszą funkcją było pojawienie możliwości zmiany lokalizacji. Aby uruchomić wyszukiwanie i dobieranie par w innymi mieście czy kontynencie musimy zapłacić 9.99 dolara.

W systemie Android istnieje pewien sposób, aby ominąć opłatę i skorzystać z tej opcji zupełnie za darmo. Tinder jak każda aplikacja wykorzystuje GPS do lokalizacji. W prosty sposób możemy ją zmylić podając inną lokalizację, oto jak tego dokonać. Pokazane na przykładzie Android 5.0 Lollipop.

Aby sfałszować swoja lokalizację musimy stać się ‘deweloperem’ Androida. Tak więc przechodzimy do Ustawienia -> Informacje o telefonie -> siedmiokrotnie klikamy na Numer kompilacji. Tym sposobem stajemy się programistą.
W następnym kroku ponownie wracamy do Ustawień i przechodzimy do pozycji Opcje programistyczne. Wewnątrz znajdujemy opcję Pozorowanie lokalizacji i ją włączamy.
Jeżeli wykonamy wskazówki z poprzednich kroków, musimy pobrać aplikację Fake Location Spoofer Free. Po ściągnięciu i zainstalowaniu aplikacji włączamy ją oraz GPS. W Dostęp do lokalizacji zezwalamy aplikacjom na dostęp do informacji o położeniu.
To wszystko! Teraz w aplikacji Fake Location Spoofer Free musimy wybrać fałszywą lokalizację na mapie. Inne aplikacje i niektóre usługi od teraz będą z niej korzystać.

Dodaj komentarz