Kabiny prysznicowe szklane na wymiar – dlaczego warto?

Kabiny prysznicowe szklane na wymiar – dlaczego warto?

Dla wielu osób łazienka jest miejscem relaksu, w którym możemy zadbać o nasze ciało po ciężkim i wymagającym dniu. Spędzamy w niej dość sporo czasu, dlatego chcemy, aby jej wnętrze było z jednej strony praktyczne, a z drugiej eleganckie i nowoczesne. A nic tak nie unowocześnia łazienki jak szkło, które jest doskonałym materiałem uzupełniającym wnętrze.

Szkło w łazience najczęściej jest spotykane w kabinach prysznicowych lub w parawanach nawannowych. Użycie surowca pozwala z jednej strony uatrakcyjnić wnętrze, a z drugiej cieszyć się jego praktycznością i estetyką na lata. Co więcej, kabiny prysznicowe szklane lub nawannowe są łatwe w utrzymaniu czystości, a przy tym odporne na wilgoć.

Kabiny prysznicowe szklane na wymiar – lepsza alternatywa dla nowoczesnej łazienki

Kabiny prysznicowe szklane na wymiar to ciekawa alternatywa dla zakupu gotowego prysznica z brodzikiem i zamknięciem kabiny w komplecie. Rozwiązanie podnosi estetykę wnętrza, a przy tym stanowi ciekawy i elegancki design, którego brakuje w gotowych prysznicach. Kabiny prysznicowe szklane na zamówienie to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie niebanalność w aranżacji.

Zamówiona kabina prysznicowa ze szkła sprawdzi się w nowoczesnej łazience. Przeszklony po całości prysznic będzie prosty i zarazem klasyczny, a przy tym bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Przezroczystość szkła da przy tym złudzenie większego wnętrza, dlatego zamówiona szklana kabina sprawdzi się szczególnie w niewielkich łazienkach, w których brakuje miejsca na gotowy prysznic. Rozwiązanie będzie również dobrą alternatywą dla łazienek o skośnym suficie, który uniemożliwia montaż standardowej kabiny prysznicowej.

Kabiny prysznicowe szklane na zamówienie sprawdzą się także do przestronnych łazienek, w których mamy wystarczająco dużo miejsca na ogromny prysznic. Szkło nada pomieszczeniu ciekawego designu, a przy tym unowocześni łazienkę i da wrażenie otwartości oraz elegancji na najwyższym poziomie. Zamówiona kabina może zostać kupiona w wersji dostosowanej do naszych potrzeb oraz wnętrza. Najczęściej wybieraną opcją jest wersja prostokątna, pięciokątna, a także narożna.

Kabiny prysznicowe szklane na wymiar – bezpieczne czyszczenie

Szklane kabiny prysznicowe na wymiar to idealnie gładka i błyszcząca powierzchnia, którą łatwo jest  utrzymać w czystości. Wystarczy przetrzeć szkło – najlepiej środkiem czyszczącym przeznaczonym do tego typu powierzchni. Mycie szklanej kabiny mleczkiem lub pastą czyszczącą nie jest dobrym pomysłem, ponieważ środki te mogą uszkodzić strukturę szkła, przez co nie będzie ono prezentowało się tak estetycznie.

Dodaj komentarz