Szkolenie pilotów

Szkolenie pilotów

W prowadzonym przez nas ośrodku szkoleniowym można zapisać się na regularnie organizowane szkolenie pilotów samolotów pasażerskich. W ramach odbywających się zajęć teoretycznych i praktycznych można uzyskać akredytowane na całym świecie licencje lotnicze.

Możliwość wykonywania pracy pilota samolotu pasażerskiego, wymaga posiadania stosownych licencji. Zawód ten cieszy się ogromną popularnością, głownie z racji tego, że pozwala on na znalezienie stałego zatrudnienia w wielu liniach lotniczych. Polecany przez nas kurs pilota,  wymaga poddania się testom medycznym. Kluczowy jest doskonały stan zdrowia, który ocenianyjest w ramach obowiązkowego badania lekarskiego, przeprowadzonego przez komisję, składającą się z najlepszych specjalistów w dziedzinie medycyny lotniczej. Osoba, która nie wie, jak zostać pilotem samolotu pasażerskiego, musi najpierw udać się na badania, a później zapisać na nasz kurs. Każdy wyszkolony przez nas pilot samolotu pasażerskiego, powinien posiadać wymagane do tego zawodu predyspozycje psychofizyczne

Szkolenie pilotów- profesjonalne kursy

Rekomendowane przez nas kursy na pilota, pozwalają na pilotowanie maszyn pasażerskich. Organizowane zajęcia dzielą się na dwie części. Składają się one, zarówno z wykładów teoretycznych, jak i zajęć praktycznych- tj. pilotażu wybranego modelu samolotu pasażerskiego. Osoby, które pragną zostać pilotem lot, muszą regularnie uczestniczyć w zajęciach teoretycznych i praktycznych, organizowanych w naszym ośrodku szkoleniowym. Po ich zakończeniu należy zdać egzamin. Uprawnia to do ubiegania się o stanowisko pilota samolotów pasażerskich w Polskich Liniach Lotniczych LOT.

Szkolenie pilota samolotu pasażerskiego

Organizowane w naszym ośrodku szkolenia lotniczego kursy na pilota odbywają się zgodnie z międzynarodowymi standardami i z ustalonym odgórnie harmonogramem. Nasi adepci wykonują wiele lotów ćwiczebnych, które składają się na podstawowe szkolenie pilota, zakończone egzaminami praktycznymi. Otrzymanie takiego dokumentu, jak licencja pilota, może uprawniać do obsługi pasażerskich maszyn latających. Oferowane przez nas szkolenie na pilota, jest możliwe do zrealizowania dopiero po terminowym wpłaceniu wymaganych należności. Polecany przez nas kurs pilotów jest przeznaczony wyłącznie dla osób po 18 roku życia i niekaranych.

Zdany kurs i otrzymana licencja pilota pozwalają na staranie się o pracę we wszystkich liniach lotniczych, zarówno w Polsce, jak i na innych kontynentach. Umożliwia to na bycie pilotem liniach czarterowych lub pasażerskich.

Dodaj komentarz