Przebadaj swoje urządzenie z ogromną precyzją z Phone Doctor Plus

Przebadaj swoje urządzenie z ogromną precyzją z Phone Doctor Plus

Jeżeli myślisz, że twoje urządzenie zaczyna szwankować i nie jest tak wydajne jak na początku nie musisz od razu oddawać go do profesjonalnego serwisu. Do wstępnej diagnostyki smartfonu czy tabletu możesz użyć aplikacji Phone Doctor Plus. Przeznaczona jest to testowania i raportowania nt. wydajności wszystkich podzespołów urządzenia. Aplikacja przeprowadza test dla 30 elementów składowych i czujników jak głośnik czy mikrofon na podstawie specjanych zwrotnych algorytmów. Phone Doctor Plus znajdziemy w Google Play oraz App Store. Wersja na iOS kosztuje $0,99.

Za pomocą aplikacji sprawdzimy wiele podzespołów, które mogą działać niepoprawnie co może wzbudzać nasze podejrzenie o uszkodzeniu. Przetestujemy:

akcelerometr czujnik zbliżeniowy kompas wibracje lampę błyskową gniazdo słuchawek łączność( 3G/4G, Wi-Fi, Bluetooth) regulacje głośności ekran GPS przycisk usypiania wiele, wiele więcej

W darmowej wersji podczas testów mogą ukazywać się reklamy. Wpływają one nieco na to, że aplikacja działa ospale. Miejmy nadzieję, że zostanie to naprawione przy okazji następnych aktualizacji. Dzięki mikropłatnościom możemy się ich pozbyć. Phone Doctor Plus w bezpłatnej wersji również jest użytecznym i uznanym przez wielu narzędziem do diagnostyki, które sprawdzi się na każdym urządzeniu.

Dodaj komentarz